
Басейн 57180 (3шт) дитячий, 203-152-48см, 540л, від 3 років, ремкомплект, в кор-ці
1 361 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 200 см |
| Об`єм | 540 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 147 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴
