
Басейн каркасний 28266 (1 шт.) 220-150-60 см, рожевий, від 6-х років
4 283 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 220 см |
| Об`єм | 1662 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 283 ₴
