
Басейн каркасний 28272 (1 шт.) прямокутний, 300-200-75 см, 3834 л, у пробці, 101-30-25,5 см
5 515 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 300 см |
| Об`єм | 3835 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 515 ₴
