
Басейн каркасний 28290 (1 шт.) 244-76 см, рожевий, від 6-х років
3 938 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 244 см |
| Об`єм | 2843 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 938 ₴
