
Басейн 57173 (3 шт.) каркасний дитячий, квадратний, 122-122-30 см, ремкомппл, у корі,
1 575 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 122 см |
| Об`єм | 337 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴
