
Басейн сімейний 58484 (2 шт.) прямокутний, 6+, 3 кільця, 999л, 305-183-56 см, у пробку, 45,5-40,5-11
2 205 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 305 см |
| Об`єм | 999 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 183 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴
