-2%

USB флеш накопичувач ADATA 64GB C008 Black+Red USB 2.0 (AC008-64G-RKD) на Буде Все
853 ₴
836 ₴
- В наявності
- Код: 043789-01-kv
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
USB флеш накопичувач A-DATA C008
- Гладкий дизайн USB-коннектора в висувному корпусі, який плавно розкривається одним рухом великого пальця.
- Конструкція корпусу без ковпачка (кришки) виключає труднощі, пов'язані з втратою ковпачків для флеш-дисків.
- USB-коннектор можна відкрити за все однією рукою, що дуже зручно, коли швидкість є головною умовою.
Безколпачковий дизайн і легка активація одним рухом пальця
USB-конектор прихований в компактному корпусі і повністю захищений, виключаючи необхідність використання ковпачка для диска. Простим рухом пальця вперед коннектор відкривається і готовий до використання, а рухом назад - ховається, забезпечуючи зручність при зберіганні і в дорозі.
Ваш власний стиль
Флеш-диск C008 має зручний дизайн зі спеціальним отвором для шнурка і може бути прикріплений до ключів або мобільного телефону.
Елегантний і мінімалістичний дизайн
Матовий брудовідштовхуючий корпус стійкий до пошкоджень. Модель C008 має елегантну форму і випускається в двох стильних колірних варіантах. Прості обриси моделей даної серії роблять моду більш зручною, ніж будь-коли.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AC008-64G-RKD |
| Вага | 10 г г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | 64GB C008 Black+Red USB 2.0 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | Класичні, З висувним USB |
| Фізичні розміри | 59.6 x 19.5 x 9.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴


