
USB флеш накопичувач ADATA 32GB C906 Black USB 2.0 (AC906-32G-RBK) на Буде Все
653 ₴
633 ₴
- В наявності
- Код: 043056-01-kv
- +380 (68) 104-28-02Виталій
C906 сімейства USB флеш-накопичувачів ADATA серії Classic зберігає класичний зовнішній вигляд своїх попередників. Доступна в чорному і білому кольорі, модель C906 вловлює сутність сучасного дизайну і є втіленням абсолютного стилю мінімалізму з відбитком міського чарівності, що робить її не тільки практичним пристроєм зберігання, але й модним аксесуаром, розкриває вашу індивідуальність.
Стильний дизайн
Вагою всього 9 грамів і довжиною 5.8 см, C906 являє собою надзвичайно компактний USB-пристрій, який забезпечує легку мобільність всіх ваших даних. Конструкція з закругленими кінцями і глянсовою обробкою робить накопичувач ADATA C906 привабливим; він також має спеціальний знімний ковпачок з кріпленням на протилежній стороні пристрою для запобігання його втрати.
Місця вистачить для всього...
З ємністю від 4 до 32 ГБ накопичувач C906 відповідає будь-яким вашим запитам. Його здатність зберігати музичні файли, фотографії, вашу медіа-бібліотеку і особисті файли, а також здатність переносити і передавати їх через високошвидкісний інтерфейс USB 2.0 робить цей флеш-накопичувач самим необхідним пристроєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AC906-32G-RBK |
| Вага | 9 г г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | вушко для кріплення до брелока |
| Мoдель | 32GB C906 Black USB 2.0 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | Класичні |
| Фізичні розміри | 58 x 17.6 x 10.4 мм |
- Ціна: 633 ₴



