
Басейн 58431 (3 шт.) 188-46 см, 3+,790 л, м'які стінки, злив.клапан, рем.запл, у корі,
917 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 46 см |
| Діаметр | 188 см |
| Об`єм | 790 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴
