
Басейн каркасний 28202 (1 шт) 305-76 см, 4485 л, з 230V фільтр-насосом, у корку, 88,5-30-32,5 см
6 287 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 287 ₴
