
Басейн дитячий 57482 (6 шт.) Морські друзі, 163-107-46 см, 3+, 230 л, зливний клапан, рем.запл, у кор-ке
1 274 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 163 см |
| Об`єм | 230 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 107 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴
