
Басейн дитячий 57471 (3 шт.) Морський акваріум, 159-159-50 см, 3+, 340 л, зливний клапан, рем.запл, у ко
1 646 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 159 см |
| Об`єм | 340 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 159 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 646 ₴
