
Басейн сімейний 56483 (2 шт.) прямок, 262-175-56 см, 749 л, зливн.клапан, рем.запл, кор-ке
1 604 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 262 см |
| Об`єм | 749 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 175 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 604 ₴
