
Басейн сімейний 58485 (2 шт.) надувний, 305-183-56 см, 1020 л, слив.клапан,рем.запл, у кор-ке
2 349 ₴
- В наявності
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 305 см |
| Об`єм | 1090 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 186 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴
