-2%

USB флеш накопитель ColorWay Fire 32 GB USB 3.0 Red (CW-USBFE32) на Буде Все
694 ₴
680 ₴
- В наявності
- Код: 986275-01-kv
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Флешнакопичувач ColorWay Fire Extinguisher — яскравий і креативний аксесуар у формі вогнегасника, який обов'язково приверне увагу!
Така флешка не тільки зручна у використанні, а й стане веселим доповненням до ключів, рюкзака або робочого столу.
М'який гумовий корпус приємний на дотик і захищає накопичувач від подряпин і ударів.
Особливості:
• Оригінальний дизайн як вогнегасник
• Захисний прогумований корпус
• Сумісна з Windows, macOS і Linux
• Підходить для щоденного використання
• Є можливість прикріпити до ключів або сумки Чудовий подарунок для людей із почуттям гумору, колег, друзів або рятувальників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CW-USBFE32 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна швидкість запису | 30 Мбайт/сек |
| Максимальна швидкість читання | 80 Мбайт/сек |
| Матеріал корпусу | Пластик + гума |
| Мoдель | Fire 32 GB USB 3.0 Red |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | Класичні, Оригінальне оформлення |
| Фізичні розміри | 60 х 20 х 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴








