
USB флеш накопичувач ADATA 32GB UV210 Metal Silver USB 2.0 (AUV210-32G-RGD) на Буде Все
678 ₴
664 ₴
- В наявності
- Код: 043058-01-kv
- +380 (68) 104-28-02Виталій
В життя сучасних людей міцно увійшло таке технічний пристрій, як флешка. Цей крихітний девайс несе в собі кілька важливих функцій. По-перше, він допомагає нам в роботі та навчанні (багато студенти та учні копіюють на неї доповіді, дипломні роботи, реферати та інші наукові роботи). По-друге, воно дозволяє в значній мірі очистити пам'ять комп'ютера, і тим самим, зробити його роботу більш оперативною.
A-Data UV210 AUV210-32G-RGD - прекрасний приклад флеш-накопичувача. Насамперед варто відзначити той факт, що обсяг пам'яті даної моделі складає 32Gb. Крім того, флешка відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і високою швидкістю роботи, що теж дуже важливо. Висока надійність девайса - додаткова перевага, яке не можна залишитись без уваги. Крім усього іншого, розглянута модель відрізняється високою надійністю і довгим терміном служби. Її міцний корпус є стійким до механічних впливів, потрапляння вологи, пилу, піску.
Тип: Зовнішній накопичувач
Об'єм пам'яті: 32 Гб
Інтерфейс: USB 2.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AUV210-32G-RGD |
| Вага | 6 г г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | Пило-, волого-, ударостійкість, вушко для кріплення до брелока |
| Мoдель | 32GB UV210 Metal Silver USB 2.0 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | недорогі |
| Фізичні розміри | 39 х 12.2 х 4.5 мм |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 664 ₴


