
USB флеш накопичувач ADATA 16GB C008 White USB 2.0 (AC008-16G-RWE) на Буде Все
693 ₴
672 ₴
- В наявності
- Код: 043199-01-kv
- +380 (68) 104-28-02Виталій
Гладенький дизайн USB-коннектора в висувному корпусі, який плавно розкривається одним рухом великого пальця.
Конструкція корпусу без ковпачка виключає труднощі, пов'язані з втратою ковпачків для флеш-дисків.
USB-коннектор можна відкрити лише однією рукою, що дуже зручно, коли швидкість є головною умовою.
Безковпачковий дизайн і легка активація одним рухом пальця
USB-конектор прихований в компактному корпусі і повністю захищений, виключаючи необхідність використання ковпачка для диска.
Простим рухом пальця вперед коннектор відкривається і готовий до використання, а рухом назад - ховається, забезпечуючи зручність при зберіганні та у дорозі.
Ваш власний стиль
Флеш-диск C008 має зручний дизайн зі спеціальним отвором для шнурка і може бути прикріплений до ключів або мобільного телефону.
Елегантний мінімалістичний дизайн
Матовий брудовідштовхуючі корпус стійкий до пошкоджень.
Модель C008 має елегантну форму і випускається в двох стильних колірних варіантах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пам'яті | 16 GB |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AC008-16G-RWE |
| Вага | 10 г г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | 16GB C008 White USB 2.0 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | Класичні, З висувним USB |
| Фізичні розміри | 59.95 x 19.83 x 8.85 мм |
- Ціна: 672 ₴




