-3%

USB флеш накопичувач ADATA 32GB C906 Pink USB 2.0 (AC906-32G-RPP) на Буде Все
766 ₴
743 ₴
- В наявності
- Код: 862290-01-kv
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
32 Gb, USB 2.0, пластик, 9 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AC906-32G-RPP |
| Вага | 9 г г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | 32GB C906 Pink USB 2.0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Класичні |
| Фізичні розміри | 58×18×10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743 ₴


