-2%

USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK) на Буде Все
737 ₴
722 ₴
- В наявності
- Код: 862296-01-kv
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
64 Gb, USB 3.2, Читання - 100 Мбайт/сек, метал, 3.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UR350-64G-RSR/BK |
| Вага | 3.5 г г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Максимальна швидкість читання | 100 Мбайт/сек |
| Мoдель | 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Класичні, Суперкомпактні |
| Фізичні розміри | 31.9 х 12 х 5.7 мм |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴




