-2%

USB флеш накопичувач ADATA 128GB UR350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-128G-RSR/BG) на Буде Все
1 284 ₴
1 258 ₴
- В наявності
- Код: 873663-01-kv
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
128 Gb, USB 3.2, Читання - 100 Мбайт/сек, метал, 3.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UR350-128G-RSR/BG |
| Вага | 3.5 г г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Максимальна швидкість читання | 100 Мбайт/сек |
| Мoдель | 128GB UR350 Silver/Beige USB 3.2 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | Класичні, Суперкомпактні |
| Фізичні розміри | 31.9 х 12 х 5.7 мм |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258 ₴




