
Катер на радіокеруванні Speed Boat Small ZIPP Toys QT888-1A Жовтий
1 336 ₴
- Немає в наявності
- Код: QT888-1A(Yellow)
+380 (99) 736-70-09
Виталій- +380 (68) 104-28-02Виталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Новинка від компанії ZIPP Toys, якої ще не було! Катери та човни на пульті управління стануть відмінним доповненням до проведення часу на свіжому повітрі поряд з озером.
У модельному ряді є як ховеркрафти, так і катери. Незважаючи на свої невеликі габарити іграшки, чудово і легко управляються у воді і можуть досягати швидкості до 10 км/год. Крім цього, є функція прискорення.
Як живлення використовується 3,7 V акумулятор ємністю 90 mAh. Пульт керування працює на батарейках 2хАА (у комплект не входить).
Дистанція контролю – 15 м. Час роботи – 12 хвилин.
Рухи:
- Вперед назад.
- Ліворуч/праворуч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 90 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | От 8-ми лет |
| Час роботи | 12 хв |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Габарити: довжина | 3.2 |
| Габарити: ширина | 8.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Ємність акумулятора | 90.0 мА/год мАг |
| Масштаб | 1:32 |
| Матеріал | Пластик |
| Найменування різновиду | Жовтий |
| Напруга акумулятора | 3.7 В В |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Живлення радіоапартури | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Радіокерований транспорт |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 336 ₴
